مزرعه فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس

مزرعه: فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس درخشش بیلیارد باز فارسی مسابقات بین المللی لبنان محمد علی پردل

گت بلاگز وب‌گردی مدیر بخش گوشی هوشمند پیکسل بعد از ۶ ماه گوگل را ترک کرد

دیوید فاستر، مدیر بخش محصولات سخت‌افزاری گوگل و مخصوصا گوشی‌ هوشمند پیکسل بود که ۶ ماه بعد از پیوستن به گوگل، این کمپانی را ترک کرد.

مدیر بخش گوشی هوشمند پیکسل بعد از ۶ ماه گوگل را ترک کرد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، دیوید فاستر، قائم مقام بخش تولید محصولات سخت افزاری گوگل تنها با گذشت ۶ ماه از پیوستنش به این کمپانی، غول جستجو را ترک کرد. فاستر از آمازون راهی گوگل شده است بود.

عبارات مهم : بازار
فاستر مسئول تیمی بود که وظیفه ی آن توسعه ی گوشی هوشمند پیکسل در کنار بلندگوی هوشمند هوم مبتنی بر گوگل اسیستنت گوگل بود. البته فاستر در اکتبر ۲۰۱۶ و دقیقا زمانی به گوگل پیوست که نخستین نسل از گوشی های هوشمند پیکسل و پیکسل ایکس ال گوگل در آستانه ی معرفی قرار داشت.

در آمازون، فاستر رهبری تیم توسعه ی بلندگوی هوشمند اکو را در کنار تبلت های کیندل بر عهده داشت. وی پیش از آنکه در آمازون به کار مشغول باشد، در کمپانی های اپل و آی بی ام نیز سابقه ی کار دارد. بر اساس گزارش منتشرشده در بلومبرگ، گوگل هنوز برنامه ای جهت جایگزین کردن شخص دیگری با فاستر ندارد.

آخرین خبر منتشرشده در رابطه با گوشی های هوشمند تازه پیکسل، نشان از این دارد که گوگل در صدد است امسال نیز دو نسخه از پیکسل در پاییز راهی بازار کند. گوگل سیاست مشخصی در رابطه با گوشی های هوشمند پیکسل در پیش گرفته هست؛ به طوری که از این پس، هر سال گوشی های هوشمند پیکسل را به عنوان محصولات رده اوج به روز و راهی بازار خواهد کرد. شواهدی نیز وجود دارند که احتمال عرضه ی سه دستگاه پیکسل به وسیله گوگل را در امسال مطرح می کنند.
منبع: زومیت
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بازار | پیکسل | آمازون | هوشمند | آمازون | گوشی های هوشمند | گوگل | بلندگوی هوشمند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog