مزرعه فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس

مزرعه: فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس درخشش بیلیارد باز فارسی مسابقات بین المللی لبنان محمد علی پردل

گت بلاگز وب‌گردی سری تازه عضویت سهام عدالت از چه زمانی شروع می‌شود؟

افرادی که در سری گذشته جز مشمولین سهام عدالت نبوده‌اند باید جهت دریافت سهام عدالت تا نام‌نویسی مجدد که احتمالا آخرهای امسال خواهد بود صبر کنند.

سری تازه عضویت سهام عدالت از چه زمانی شروع می‌شود؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بعد از گذشت حدود 11 روز از راه اندازی سامانه وصول شماره شبا بانکی مشمولان، بیش از ۱۳ میلیون شماره شبا بانکی با سامانه ارائه شده است هست.

عبارات مهم : میلیون
مشمولان سهام عدالت میتوانند کماکان با مراجعه به سامانه سهام عدالت از وضع سهامداری و اطلاعات صورت حساب خود نیز آگاه شوند.در حال حاضر هر گونه معامله برگه سهام عدالت ممنوع و فاقد اعتبار هست.

در بانک اطلاعاتی مشمولان سهام عدالت تنها عضویت شدگان قطعی مشمولان سهام عدالت محسوب می شوند و هرگونه جابجایی مالکیت و هر نوع معامله سهام و یا خرید و فروش برگه های در دست مشمولین غیر قانونی و بلااثر هست.

آزاد سازی و معاملاتی شدن سهام عدالت نیاز به مجوز مراجع ذیصلاح قانونی دارد، وقت و نحوه معاملات سهام عدالت متعاقبا به صورت گسترده به عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

برگه های در اختیار مشمولین صرفا تاییدیه عضویت و عضویت در طرح سهام عدالت است و ارزش معاملاتی ندارد و در وقت آزادسازی معامله و خرید فروش نیازی به ارائه این برگ ها از سوی مشمولین نیست.

ارزش سهام تخصیصی اولیه به هر نفر در وقت عضویت یک میلیون تومان بوده و در خانوارهای بالای ۵ نفر مبلغ پنجاه میلیون ریال به تعداد اعضای خانوار تقسیم می وشد.

میزان سهام تسویه شده است هر فرد در صورتحساب آن مشمول قید شده است و هر فرد مجاز است الباقی سهام را با پرداخت نقدی خود تملک کند که مبلغ آن نیز متعاقبا در صورتحساب هر مشمول از طریق همی سامانه اعلام می شود.

ارزش روز سهام متناسب با زیاد کردن یا کم کردن ارزش سهام شرکتهای سرمایه پذیر در نوسان است لیکن در حال حاضر می توان با تخمین مناسب اعلام کرد ارزش روز این سهام حدود دو برابر ارزش وقت واگذاری و تخصیص اولیه آن هست.

بر این اساس به آن دسته از افرادی که تا قبل از سال ۸۷ مشمول سهام عدالت شده است اند از محل سود عملکرد سالهای ۸۵ و ۸۶ مبالغی به عنوان سود پرداخت شده است است و به استناد تبصره ۱ ماده ۱۰۰ قانون برنامه پنجم توسعه جهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران که شعرهای می دارد پرداخت هرگونه سود سهام عدالت تا سقف اقساط سررسید شده است ممنوع است از سال ۸۷ به هیچ یک از مشمولین سودی پرداخت نشده است و مبالغ مذکور بابت مطالبات دولت ناشی از اقساط سهام واگذار شده است به حساب خزانه واریز شده است هست.

به علاوه عضویت سری تازه مشمولین سهام عدالت بعد از ساماندهی سری قبلی و پرداخت سود، از آخر امسال صورت خواهد گرفت و افرادی که در سری قبل عضویت آن ها کامل نشده ولی دارای برگه سهام هستند در سری اول ثبت نامی های سهام عدالت قرار دارند.

منبع:میزان

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: میلیون | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | مشمولین سهام عدالت | سهام عدالت | ثبت نام سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | ارزش سهام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog