مزرعه فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس

مزرعه: فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس درخشش بیلیارد باز فارسی مسابقات بین المللی لبنان محمد علی پردل

گت بلاگز وب‌گردی زندگی‌نامه رییس‌جمهور فرانسه منتشر می‌شود

«آیکون بوکس» اعلام کرد زندگی‌نامه امانوئل مکرون رییس جمهور تازه فرانسه را منتشر می‌کند.

زندگی‌نامه رییس‌جمهور فرانسه منتشر می‌شود

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، زندگی نامه رییس جمهور ۳۹ ساله فرانسه را روزنامه نگاری به نام آدام پلورایت می نویسد. این کتاب که قرار است با عنوان «استثنای فرانسوی: ظهور و ریسک های فوق العاده امانوئل مکرون» به بازار بیاید، بلافاصله در کشورهای یکسان المنافع نیز منتشر می شود.

عبارات مهم : فرانسه
ناشر این کتاب گفت: این نامزد شگفت انگیز جهت انتخابات ریاست جمهوری حزب خودش را شکل داد و به او توجهی نمی شد تا این که مجموعه ای از اتفاق ها پشت سر هم اوضاع را عوض کردن داد. بقای تیم او با وجود هک شدن اطلاعات آنها در آخرین لحظات از جمله این رویدادها بود که نشان داد او مسیر خود را جهت ریاست جمهوری در دوره ای که احساسی ترین انتخابات فرانسه از سال ۱۹۴۸ تاکنون بوده، در پیش گرفته و همه اینها به او این امکان را داد تا مانع تبدیل شدن مارین لوپن به نخستین رهبر یک دموکراسی غربی که نظر هایی تجدید نظرطلبانه و تندروانه دارد، شود.

پلورایت در پاریس ساکن و روزنامه نگاری است که ۱۵ سال سابقه کار داد. او اخیرا به عنوان معاون سردبیر آژانس فرانس پرنس گزینش شد. او از ابتدا تا انتهای این دوره انتخابات ریاست جمهوری فرانسه از این روند گزارش تهیه می کرد و از ابتدا تا انتهای مسیری که مکرون طی کرد و بسیاری از اعضای تیم وی را می شناسد.

ناشر این کتاب گفته است همواره از نوشته های این روزنامه نگاری لذت برده و تحلیل های او بلافاصله بر وی اثر گذاشته اند. وی افزود: نگاه او به جزییات مسایل انسانی و بررسی دقیق از مراحل پیش روی مکرون به علاوه افزودن بعدی هیجان انگیزی به این پیروزی سیاسی غیرمنتظره می تواند کتابی خواندنی فراهم کند.

«آیکون بوکس» این کتاب را در ماه سپتامبر و در قالب یک کتاب شومیز منتشر می کند.

منبع: مهر
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرانسه | روزنامه | انتخابات | ریاست جمهوری | روزنامه نگار | انتخابات ریاست جمهوری | رئیس جمهور فرانسه | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog