مزرعه فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس

مزرعه: فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس درخشش بیلیارد باز فارسی مسابقات بین المللی لبنان محمد علی پردل

گت بلاگز لرستان آشنا سازی جوانان با اندیشه های امام(ره)، رسالت امروز روحانیت

امام جمعه بروجرد، انتقال این آرزوی بزرگ ها به نسل جوان جامعه را گام بزرگی جهت تربیت افرادی مومن و انقلابی دانست.

آشنا سازی جوانان با اندیشه های امام(ره)، رسالت امروز روحانیت

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛

حجت الاسلام والمسلمین ترابی، امروز در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت سالگرد امام خمینی (ره) با بیان اینکه راه امام(ره) راه پیشرفت، اقتدار و سربلندی امت کشور عزیزمان ایران اسلامی هست، گفت: ملت ولایت مدار و هر لحظه در صحنه کشور عزیزمان ایران اسلامی همچنان با تکیه بر اندیشه های امام (ره) و در سایه عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری، در راه حفظ و اعتلای آرزوی بزرگ های اسلام و انقلاب تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه استکبار ستیزی از شاخصه های مکتب امام (ره) هست، افزود: مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی هوشیار و بصیر هستند و همواره مراقب خطرات نفوذ دشمن به کشورعزیزمان کشور عزیزمان ایران خواهند بود .

آشنا سازی جوانان با اندیشه های امام(ره)، رسالت امروز روحانیت

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه امروز حفظ و انتقال آرزوی بزرگ های امام (ره) به جامعه به خاص نسل جوان وظیفه روحانیت هست، گفت: با انتقال این آرزوی بزرگ ها به نسل جوان جامعه می توان در تربیت افرادی مومن و انقلابی جهت نظام گام برداشت.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی در ادامه با اشاره به انتخابات اخیر و حضور حداکثری مردم،گفت: ملت با بصیرت و غیور کشور عزیزمان ایران اسلامی در دفاع از آرزوی بزرگ های انقلاب هر لحظه در صحنه هستند و همکاری بالای آنان در این انتخابات موجب خوش حالی دوستداران و یاس و ناامیدی دشمن های نظام شد و با همکاری بالای خود در پای صندوق های رای نشان دادند که همواره در خط امام و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در حرکت هستند.

امام جمعه بروجرد، انتقال این آرزوی بزرگ ها به نسل جوان جامعه را گام بزرگی جهت تربیت افرادی مومن و انقلابی دانست.

وی در آخر با اشاره به اینکه تمهیدات مورد نیاز جهت برگزاری باشکوه مراسم سالگرد امام خمینی (ره) در بروجرد اندیشیده شده است هست، گفت: این مراسم صبح 14 خرداد در مسجد امام خمینی (ره) بروجرد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انقلاب | انقلابی | امام خمینی | آرمان های امام | رحلت امام خمینی | بروجرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog