مزرعه فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس

مزرعه: فارسی لبنان بازیکن مسابقه استان فارس درخشش بیلیارد باز فارسی مسابقات بین المللی لبنان محمد علی پردل

گت بلاگز آذربایجان غربی نصب ۸۰۰ بنر تبلیغاتی در سطح شهر ارومیه جهت انتخابات

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه اعلام کرد: بنرهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دوره پنجم شورای اسلامی شهر در ۸۰۰ نقطه شهر راه اند

نصب ۸۰۰ بنر تبلیغاتی در سطح شهر ارومیه جهت انتخابات

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ناصر رکاب، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه، با بیان اینکه فضای تبلیغاتی مورد نیاز جهت انتخابات ۲۹ اردیبهشت فراهم شده است گفت: ۲۰۰ بنر تبلیغاتی رول اسکرین درابعاد ۵ * ۳ در سطح شهر ارومیه جهت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها تهیه و راه اندازی شده است است.

عبارات مهم : پوستر
وی با بیان اینکه سازهای تبلیغاتی ده روزه برابر ضوابط فرماندری و وزارت کشور در اختیار کاندیداد ها هست، گفت: در حدود ۶۰۰ عدد سازه تبلیغاتی جهت تبلیغات شورای شهر تهیه و راه اندازی شده است است وهمچنین تلویزیون شهری نیز برابر اعلام فرمانداری جهت استفاده بلامانع است.

رکاب با بیان اینکه هواداران و نمایندگان کاندیدهای انتخاباتی با راه اندازی بنر ها و پوستر های تبیلغاتی غیر قانونی باعث نازیبایی صورت شهر و نارضایتی شهروندان می شوند، گفت: از نمایندگان و هواداران کاندیداد ها درخواست می شود که تبلیغات کاندیدادهای مورد نظر خود را در محل ها ی تعیین شده است از طرف شهرداری و فرمانداری راه اندازی کنند.

وی بیان کرد: در نخستین روز شروع وقت تبلیغات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر خسارتی در حدود یک میلیارد تومان به مبلمان شهری با راه اندازی پوستر و تخریب آسفالت به معابر عمومی شهری وارد شده است که ضمن پیگیرد قانونی اعلام می شود در صورت مشاهده و تکرار تخلفات برابر قانون با متخلفان برخورد می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه با یادآوری اینکه راه اندازی غیر قانونی پوسترهای انتخاباتی در دیوار و جدوال معابر شهر منجر به زشتی منظر شهری و تحمیل هزینه های گزاف جهت امحا ی پوستر ها تبلیغاتی جهت مدیریت شهری می شود، گفت: در صورت راه اندازی اقلام تبلیغاتی غیرقانونی با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

گفتنی هست؛ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: پوستر | ارومیه | اندازی | تبلیغات | تبلیغات | شهرداری | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog